HakkımızdaAY FUAR OLARAK


Atik hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma felsefesi ile 10 yılı aşan bir süredir fuar, kongre ve özel konsept stand tasarımı, imalatı ve kurulumu gerçekleştirmektedir. Fuar standı, kongre standı ve özel konsept standların özünü iş ortaklarımız ile aramızdaki iletişim oluşturmaktadır. Deneyimli ekibimiz ile referans olarak sunduğumuz tüm iş ortaklarımızın yıllardır fuar ve kongre standı çözüm ortağıyız. Aramıza katılacak siz değerli yeni iş ortaklarımızın da katılacakları fuar ve kongrelerde kullanımlarına sunacağımız standları ile diğer katılımcılardan ayrıştırıp öne çıkarmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

VizyonumuzAy fuar Mobilya Hizmetleri sürekli yenilenen ve çağdaş yaşama ayak uyduran yapısı nedeniyle rahatlığı hijyeni ve samimiyet ortamının oluşturabilmesi için Standlarınızın kurumsallığını müşterilerinize en Güzel ve dinamik şeklide Yansıtması için işinizin mimarı olmak hedefimiz.

Misyonumuz

Fuarlarda daha dikkat çekici olabilmeniz için yeni yaşam şartlarına uygun Standlar üretmek hedefimiz. Her alanda ve uluslararası düzeyde hizmet vermek sınırsız çeşit ve ebatlarıyla donanmış, kaliteli Standlarımızı Bütün Dünya'ya duyurmak istemekteyiz. Çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek şirketin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak istemekteyiz.